czwartek, 2 kwietnia 2009

Szukam fotomodelki!! //nieaktualne//

Jako że moje próby znalezienia modelki na sobotę, na kilka godzin dosłownie, kończą się wciąż porażkami, toteż postanowiłem nagłośnić sprawę tutaj!

Poszukuję dziewczyny, która by się zgodziła popozować do zdjęć w godzinach 11-13, podczas Photo Day w Zajezdni Borek we Wrocławiu!!! Najważniejsza cecha to brak tremy przed obiektywem!!

Proszę się zgłaszać poprzez komentarz tutaj albo pisać na maila: zbychowiec[maupa]yahoo.com

Info na temat wydarzenia:

Drodzy Użytkownicy! Po raz kolejny zapraszamy Was na Photo Day! Trzecia edycja już 4 kwietnia! 
Zapewniamy, że obiektów do robienia zdjęć nie zabraknie! Tym razem impreza odbędzie się w zajezdni tramwajowej "Borek" przy ul. Powstańców Śląskich. To największy tego rodzaju obiekt w mieście, gdzie "nocują" wszystkie typy tramwajów. 

Na miejscu fotografować będziecie mogli praktycznie całą zajezdnię "Borek", zarówno w środku, jak i na zewnątrz, m.in. stare i nowe tramwaje. Do Waszej dyspozycji będą też 3 hale: dwie przeglądowe i jedna postojowa. Jednak tak naprawdę to Wy uznajecie, co będzie dobrym tematem do zdjęć. Tylko od Waszej pomysłowości, kreatywnego podejścia i umiejętności zależy, jakie zdjęcia w czasie Photo Day powstaną. 

Po plenerze zachęcamy Was do pokazania zdjęć na łamach serwisu MM Moje Miasto Wrocław. Najlepsze galerie umieszczone na naszym portalu zostaną nagrodzone. 

Spotykamy się punktualnie o 11.00 w sobotę, 4 kwietnia przy zajezdni "Borek" przy ul. Powstańców Śląskich (na parkingu przy budce strażniczej). Prosimy, abyście zabrali ze sobą dokument tożsamości. 
[...]

Serdecznie Pozdrawiam 
Jagoda Uklejewska 
Dziennikarz


Próbka mojej twórczości:

Prześlij komentarz