sobota, 2 stycznia 2010

Podsumowanie roku 2009

Witam w Nowym Roku! Zgodnie z obietnicą szykuję małe podsumowanko!
Najlepszą płytą, mocą 4 głosów została płyta KaCeZeta Stara Szkoła. Na drugim miejscu ex equo płyty Ras Luty i Izraela. Na trzecim miejscu Paraliż Band. Poniżej dane (procentowe) na wykresie. W bierzącym roku postaram się spłodzić więcej recenzji i założę taką ankietę nieco wcześniej, aby dane były bardziej reprezentatywne.Popularność!


Strona główna
została odwiedzona w 2009 roku (nie licząc stycznia i lutego, kiedy jeszcze nie było prowadzone badanie) 2561 razy. Najpopularniejszą notką było Ukulele (446 wejścia, jako ciekawostkę podam, że odnośnik do notki znalazł się na stronie www.ukulele.com.pl), kolejną popularną notką była moja relacja z Ostróda Reggae Festiwalu (271 wejść), zaś na trzecim miejscu jest recenzja płyty Ras Luty - Jeśli Słyszysz (244 wejścia, całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę opublikowanie 22 listopada, czyli dość niedawno).


Goście, goście
Najwięcej gości na blogu było oczywiście z Polski (4419). Ilość odwiedzin z innych krajów prezentuję na poniższym wykresie:Najczęściej Zbychowcowo odwiedzali użytkownicy z Wrocławia i Ełku, co nie jest szczególnie dziwne, gdyż w pierwszym studiuję, a w drugim mieszkam.

Na koniec jeszcze odwiedziny w ciągu ostatniego roku, a właściwie ich liczba. Najwyższe górki przypadają na umieszczenie notek o których wspomniałem wcześniej.


Prześlij komentarz