Tak się jakoś zdarzyło, że obejrzałem wczoraj debatę dwóch ostatnich kandydatów do stołka Prezydenta RP. Trudno powiedzieć, by była to debata czy raczej koncert obiecanek, w myśl zasady "nikt nie da wam tyle, ile ja wam obiecam". Nie dziwi oczywiście litania rzeczy, które zarówno kandydat "konserwatywny", jak i "konserwatywno-liberalny" zionęli przez cały czas trwania programu socjalizmem do potęgi n-tej. Najbardziej zabawny w tym wszystkim był Kaczyński, który najpierw stwierdził, że liberalne teorie ekonomiczne się skompromitowały i twierdził uparcie, że rozwój kraju trzeba wspierać (wiadomo jak się takie "wspieranie" kończy), a potem ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczył z powrotem do ustawy Wilczka. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że z dwojga złego to jednak Kaczyński jest większym złem, bo jest większym socjalistą.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Prezydent RP. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Prezydent RP. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 1 lipca 2010
poniedziałek, 23 lutego 2009
Lechu na UE
Jak donosi strona mojej uczelni oraz strona NGS B.e.s.t. jutro na uczelni pojawi się nie byle kto - sam Prezydent RP Lech Kaczyński (znany też jako Wielki Brat albo Kaczor) ze swoją świtą, czyli doradcami ekonomicznymi oraz prezesem BZ WBK. W grucie rzeczy może bym się wybrał (głównie ze względu na tego ostatniego), z tego co wiem będzie dyskusja nt. kryzysu gospodarczego i, jak rozumiem, stanowiska Prezydenta w tej sprawie.
Niestety mam ważniejsze sprawy na głowie, pozostaje mieć nadzieję, że zobaczę jeszcze kiedyś Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na żywo, wszak jeszcze zostało na to:
(jak zapewne się domyślacie, śnię o tym spotkaniu)
Subskrybuj:
Posty (Atom)